Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

info@delta-cad.com

+48 13 440 92 15

Dostępne certyfikowane żywice

Modele wydrukowane w tej technologii cechują się wyjątkowo gładką powierzchnią dzięki bardzo cienkim i łatwym do usunięcia strukturom podporowym - co również skraca czas obróbki wydruków. Ta technologia charakteryzuje się dużą dokładnością, powtarzalnością oraz jakością wydruków.

Dlaczego warto wybrać druk w technologii SLA/LFS

Technologia LFS to nowa wersja znanej technologii SLA, która pozwala na uzyskanie korzystniejszych rezultatów w druku z żywic fotopolimerowych. Ta technologia wykorzystuje elastyczny zbiornik i liniowe oświetlenie - moduł przetwarzania światła wewnątrz drukarki wykorzystuje kompaktowy system soczewek i luster, aby zapewnić dokładne, powtarzalne wydruki zapewniając równowagę między szczegółowością a szybkością. 

Technologia SLA/LFS

Dostępne certyfikowane materiały

Technologia FDM wykorzystuje przetestowane produkcyjne tworzywa termoplastyczne,  które w połączeniu z specjalistyczną drukarką tworzą mocne, stabilne wymiarowo części, trwałe pod względem wytrzymałości mechanicznej, termicznej czy chemicznej, z najlepszą dokładnością i powtarzalnością spośród wszystkich technologii druku 3D.  

Dlaczego warto wybrać druk w technologii FDM

Dostępne certyfikowane materiały

Oferujemy różnorodne technologie wytwarzania przyrostowego, pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie używając sprawdzonych materiałów do drukowania 3D i ​​szybkiego prototypowania. O wyborze odpowiedniej technologii decyduje m.in.: dokładność wymiarowo-kształtowa, czas realizacji zlecenia, własności użytkowe materiału oraz koszty wytworzenia.  

Druk 3D

Technologia FDM polega na budowaniu części warstwa po warstwie, podgrzewając materiał termoplastyczny do stanu półpłynnego i wytłaczając go zgodnie ze ścieżkami sterowanymi komputerowo. Drukarka Fortus 450mc wykorzystuje dwa materiały do drukowania: materiał modelarski, który stanowi gotowy element i pełniący rolę rusztowania materiał podporowy. 

Technologia FDM

Proces druku 3D w tej technologii pozwala na drukowanie na poziomie produkcyjnym - jest na tyle wydajny, że możliwe jest wytwarzanie gotowych detali oraz elementów w seriach produkcyjnych. Cały proces druku jest w pełni zautomatyzowany, czysty i przyjazny dla środowiska szczególnie pod kątem zużycia
i odzyskiwania materiału. 

Dlaczego warto wybrać Multi Jet Fusion

Druk w technologii HP MJF opiera się na spajaniu kolejnych warstw proszków tworzyw sztucznych za pomocą agentów wspomagających proces druku przestrzennego i zgrzewaniu całej struktury w wysokiej temperaturze za pomocą głowicy nagrzewającej. Gdy części są gotowe, są schładzane, czyszczone i piaskowane, aby uzyskać gładsze wykończenie powierzchni. 

Technologia HP Multi Jet Fusion

 +48 13 440 92 15

Delta-CAD

A